ozel

Şimdi Tweet zamanı

Etkinliğe ve 21 Mart Dünya Down Sendromu Gününe az kaldı. Bu sebeple desteğinize ihtiyaç duyuyoruz. Sizin için bazı tweet örnekleri hazırladım.

Eğer kendi tweetlerini de oluştursan süper olur;

İçinde sadece @downturkiye, #bizihavalaraucurun ve facebook sayfasının kısa linki olan http://tinyurl.com/pzn7qxp  kullanmanı özellikle rica edeceğim.

Zamanlama olarak ; 21 Mart Cuma günü bunu paylaşırsan süper olur .

Her şey için çok teşekkürler

Doret

 

Kullanabileceğin örnek birkaç tweet metni şöyle ;

21 Mart Dünya Down Sendromu Günü Kutlu olsun. @downturkiye #bizihavalaraucurun

Bir balon ile bir Down Sendromlu’nun hayatını değiştirebilirsiniz. Nasıl mı? http://www.downturkiye.net/bizihavalaraucurun @downturkiye #bizihavalaraucurun

23 Mart Pazar günü 13:15’de Kabataş Vapur İskelesi’ndeyiz. Balonlarınızla #bizihavalaraucurun Ben de @downturkiye ile orada olacağım.Hepinizi bekliyoruz.

Facebook yada instagram için de olabilir;

@downturkiye Down Sendromu Derneği 23 Mart Bizi Havalara Uçurun kampanyasına destek olun. Lütfen sayfalarını beğenin http://tinyurl.com/pzn7qxp

ya da

@downturkiye 23 Mart Bizi Havalara Uçurun kampanyasına destek olmaya sayfalarını beğenerek http://tinyurl.com/pzn7qxp başlayabilirsiniz.

ya da

@downturkiye 23 Mart Bizi Havalara Uçurun kampanyasına destek olmak için hadi facebook sayfalarını http://tinyurl.com/pzn7qxp beğenelim.

Down Sendromu Derneği’nin Bizi Havalara Uçurun kampanyasına siz de destek olabilirsiniz. Neler yapabileceğinizini öğrenmek için facebook sayfalarını beğenin http://tinyurl.com/pzn7qxp

ya da

Kampanyasında yer almaktan büyük mutluluk duyduğum Down Türkiye Down Sendromu Derneği’nin Bizi Havalara Uçurun kampanyası için sizin de yapabileceğiniz şeyler var. Facebook sayfalarını beğenerek http://tinyurl.com/pzn7qxp neler yapabileceğinizi öğrenin.

Gibi

23 Mart Pazar günü saat 13:15 te Kabatas Sehir hatları vapur iskelesinde tarafında olacağız.

Gelince beni ararsan seni alırım.

Görüşmek üzere

Sevgiler