Doret iletişim

BİZ KİMİZ?

27 yılını iletişim sektörüne veren bir ekibiz. Kurucumuz Doret Habib, üniversite, şirketler, sanayi odaları, KOBİ’lere verdiği farklılaşma iletişimi çalışmaları, aldığı ödüllerle dikkat çeken bir isim. 2003’te D’oret İletişim Danışmanlığı’nı kurup marka, PR, tanıtım ve iletişim danışmanlığı hizmeti vermeye başladı. Birçok ulusal ve uluslararası çapta büyük markaya danışmanlık veriyor. Eğitim, perakende ve KOBİ sektöründe çeşitli ödüller aldı. New York’ta Çocuk Hakları konusunda Türk Büyükelçiliği’nde İhsan Doğramacı ve Kofi Annan’ın da katıldığı organizasyonda ilk başarılı iletişim uzmanı olarak onurlandırıldı. Yürüttüğü dünya kampanyası ve projeleri sayesinde Birleşmiş Milletler Dünya Çocuk Zirvesi’nde ilk kez Türkiye’nin konuşma hakkı kazanmasını sağladı. Gıda sektöründeki çalışmaları ile ikinci kez BM ‘de yine bir ilki başararak ödül aldı. İlk kez özel sektör verilen başarılı tanıtım, pazarlama faaliyetleri ile Birleşmiş Milletler FAO tarafından ödüllendirildi. Sanayi Bakanlığı’na bağlı TTKD tarafından 2012’de “Yılın Altın Adamı” seçildi. Dünya Gazetesi tarafından, kadınlar gününde Şirketleri zirveye taşıyan Türkiye’nin en güçlü 15 kadını arasında gösterildi. KAGIDER’in Sertifikalı Kadın girişimcileri yetiştirmek üzere başlattığı online pusula eğitim programında farklılaşma iletişim eğitmeni. Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneğinin kurumlara danışmanlık etmek üzere başlattığı danışmanlık hizmetlerinin planlama kurulunda.

GÜCÜMÜZ İŞ YAPIŞIMIZDA

Deneyimli ekibimizle projenin başından sonuna kadar, tüm aşamalarında ihtiyacınıza göre sorumluluk alarak, destekleyerek müşterimiz ile elele çalışırız. Bölge ve illerdeki deneyimimiz ile Anadolu’ya yayılmanızı da sağlarız.

SİZE NE KATACAĞIZ?

Bütçenizi verimli kullanarak sektörünüzde itibarınızı sürdürülebilir kılacak şekilde arttırmanızı, alt yapı konumlandırması yaparak çıkaracağımız yol haritası ile, büyüme kaydetmenize olanak sağlarız. Bununla hedef kitlelerine kurumsal ileteceğiniz mesaj ile dönüşüm yaratıp, ivmeniz yaratacak, fark edilip fark yaratacaksınız. Geliştirdiğimiz içerik ile algı yönetimi sayesinde markanız gündeme taşıyan başarı hikayesi yaratarak, sektörünüzde farkınızın izini bırakırız. Marka İletişimi, Algı Yönetimi, Farklılaşma İletişimi, Dijital ve Sosyal Medya İletişimi, Kurumsal İletişim yanı sıra Stratejik PR yaklaşımı ve güçlü Medya İlişkileri, Dijital Pazarlama ve Reklam ile Marka İmajının Yükseltilmesine yardımcı oluruz.

NASIL ÇALIŞIRIZ?

Bütünsellik önceliğimiz. Dijitalden geleneksele, pazarlama halkla ilişkiler iletişiminin her yöntemiyle bütünleşik pazarlama hizmeti veririz.

SUNUM

Türkçe ajans tanım sunumunu indirmek için tıklayınız.

İngilizce ajans tanım sunumunu indirmek için tıklayınız.