Marka İletişimi ve Strateji Danışmanı, Dijital ve Kriz İletişim Uzmanı ve Eğitmendir.

Kurum, kişi, dernek ve aile şirketleri, borsa şirketleri, KOBİ’lere itibar kazandıran ve büyüme stratejisi ile BtoB ve BtoC çalışmalarıyla yankı uyandırmakta yarattığı içeriklerle farkındalık ve katma değerli marka hikayeleri ile bilinmektedir.

Dünya çapında Birleşmiş Milletler (BM) tarafından iki kez ödüllendirildi.

Stratejik lobi iletişim çalışması ile New York’ta yer alan BM (United Nations)’ta başarı ödülü aldı. Dünya Çocuk Hakları projesinde, Türkiye kampanya başarısı ile sosyal sorumluluk alanında dünyanın en başarılı lobi uygulaması seçildi. Yarattığı başarı hikayesi, CNN International’da canlı yayın ana haber gündemine taşındı. Dünyada çocuk hakları farkındalığı konusunda en çok imza toplama kampanya ve lobi çalışması ile Türkiye’nin ilk kez temsil edilip BM konuşma hakkını kazandırdı.

Gıda tarım alanında Tarım Bakanlığı tarafından etkin pazarlama iletişim çalışması ile BM FAO ödülünü danışmanlık yaptığı markalara kazandırdı.

Dar bütçelere rağmen yarattığı yankılardan dolayı Sanayi Bakanlığı TTKD tarafından Yılın Altın Adamı seçildi. 2017 yılında basılan Oxford Worldwide Press Türkiye’nin Başarılı İnsanları Ansiklopedisi’nde yer aldı. 2017 Dünya Gazetesi Kadınlar gününde şirketleri zirveye taşıyan 12 kadından biri olarak seçildi. KAGIDER pusula pazarlama modülü yaratıcılarından ve KAGIDER Online Pusula “Fark yaratma” stratejik iletişim eğitmenidir. AB Enerji Verimliliği Farkındalık İletişimi Danışmanıdır. AB kapsamında Enerji Verimliliği Derneği  Yönetim Kurulu Danışmanı ve Üyelerarası farkındalık ve etkileşimi arttırma eğitmenidir.

Yapı İnşaat sektöründe deneyimli, içecek sektöründe ve eğitim sektöründe yarattığı farklılaşma iletişimi ile Bütünleşik Pazarlama İletişim alanında The One Awards ödülü ve Toplumsal farkındalık ve sosyal sorumluluk projesi ile Altın Pusula ve Prida ödüllerini kazandı.

Boğaziçi Üniversitesi BCB Boğaziçi Counseling Board for Business kurucu üyesi ve Planlama Kurulu Üyesi, Wtech Teknolojide Kadın Derneği Üyesi ve Marka Eğitmeni,  Boğaziçi Üniversitesi Kariyer Merkezi Mentoru, Down Sendrom Derneği kurucu yönetim kurulu üyesi ve stratejik iletişim danışmanıdır.