Avrupa’nın ünlülerin konuşmacı ajansı CSA tarafından Doret Habib “Farklılaşmanın incelikleri” konusunda konuşmacı seçildi

Doret-Habib-portre-fotograf

İletişim Danışmanı Doret Habib, Avrupa’nın önde gelen konuşmacı bürosu olan Celebrity Speakers International konuşmacıları arasına katıldı.

Farklı ol, farklı düşün, fark edil!

20 yıldır PR ve iletişim sektöründe marka başarı hikâyeleri yaratan Doret Habib eğitimlerinde, kurum, marka ve kişilerin benzerlerinin arasından sıyrılması yani “Farklılaşması” için yapmaları gerekenleri paylaşıyor. Sonuçlarıyla fark yaratılmış gerçek örneklerle, markalarının farkındalığını arttırmak isteyenlere stratejilerin belirlenmesi için önemli taktikler veriyor. Sınırlı bütçelerle etkili PR yolları sunuyor.

CSA Hakkında:

Avrupa’nın önde gelen konuşmacı bürosu olan Celebrity Speakers International’ın Türkiye temsilciliğini yürütmekte olan CSA, portföyünde yer alan uluslararası üne sahip konuşmacıların şirket, kurum ve kuruluşların toplantılarına katılımını sağlayarak, Türkiye’nin önemli isimleriyle birlikte birçok eğitim ve seminere imza atıyor. İçlerinde Avrupa’nın önde gelen isimlerinden guru Tom Peters, stratejist Henry Kissinger, ekonomist Joseph Stiglitz, akademisyen Anthony Giddens ve politikacı Bill Clinton’un da bulunduğu konuşmacı ekibin yanı sıra Türkiye’den de İshak Alaton, Ali Kırca, Mario Levi, Leyla Alaton, Mahfi Eğilmez, Asaf Savaş Akad, Nasuh Mahruki gibi isimlerin bulunuyor.

Daha fazla bilgi için: CSA Celebrity Speakers‘a ulaşabilirsiniz.