Geleceğin Türkiye’si için, “Anadolu Kaplanları”nın daha güçlü iletişim, pr, halkla ilişkiler yaptıklarını görmek gerekiyor. Anadolu’da marka yaratmak için Anadolu’da doğmuş büyümüş sanayicilerin, Anadolu’da PR, Anadolu’da Halkla İlişkiler, Anadolu’da İletişim gibi terimleri ticari hayatlarına katması, Anadolu’da Farklı Olmak, Anadolu’da Fark Yaratmak, Anadolu’da Fark Edilmek için değişimin modern yüzüyle tanışması Algı Yönetimini doğru yapması şart.

Zamanın ruhunu yakalamak lazım… Her şey değişiyor çünkü. Ülkemizdeki değişime, gelişmelere kayıtsız kalmayanın kazanacağı bir süreç yaşıyoruz. Yeni bir çağdayız; içimiz, dışımız, çevremiz kıpır kıpır ve dijital. Bu nedenle geleneksel olan kendini yeni çağa uydurmalı ama yeni çağın aktörleri de gelenekseli gözden kaçırmamalı.

Değişim sosyolojik anlamda Anadolu’yu işaret ediyor. Geleceğin Türkiye’si için, Anadolu’dan marka yaratmak için Anadolu’da doğmuş büyümüş sanayicilerin de, Anadoluda PR, Anadoluda Halkla İlişkiler, Anadoluda İletişim gibi terimleri ticari hayatlarına katması, Anadoluda Farklı Olmak, Anadoluda Fark Yaratmak, Anadoluda Fark Edilmek için değişimin modern yüzüyle tanışması şart.