Sunduğu kaliteli yalıtım ürünleri ile yalıtım sektörünün en önemli ismi olan İzocam, 2021 yılında da büyüme performansını sürdürdü.

Down sendromlu çocuklara yardım amacıyla çağdaş Türk resminin önde gelen 50 ismine ait 50 tablo, Recep Özkan’ın kaleme aldığı şiirlerle birlikte satılacak. Proje, 14 Şubat’ta hayata geçirilecek. Down sendromlu çocuklara yardım amacıyla çağdaş Türk resminin önde gelen 50 ismine ait 50 tablo, Recep Özkan’ın kaleme aldığı şiirlerle birlikte satılacak. Proje, 14 Şubat’ta hayata geçirilecek.

“Bizi Havalara Uçurun” kampanyasına yer veren haber programları: Star TV Ana Haber Kanal D (Bölüm 1) Kanal D (Bölüm 2) Kanaltürk Bugün TV Down Türkiye-Down Sendromu Derneği, Down Sendromuna ve bu sorunla yaşayan bireylerin sorunlarına dikkat çekmek için beşinci kez bir araya geldi. Dernek öncülüğünde, Down Sendromlu çocuklar, aileleri, Down Sendromu gönüllüsü ünlülerin bir araya […]

Bizi Havalara Uçurun Down Türkiye-Down Sendromu Derneği, Down Sendromuna ve bu sorunla yaşayan bireylerin sorunlarına dikkat çekmek için beşinci kez bir araya geldi. Dernek öncülüğünde, Down Sendromlu çocuklar, aileleri, Down Sendromu gönüllüsü ünlülerin bir araya gelmesiyle oluşan grup, boğaza bırakılan balonlar eşliğinde ‘Bizi Havalara Uçurun!’ dedi . Saat 13:15’te Kabataş İskelesi’nde buluşan gruba, büyük yankı […]

Beyazıt Öztürk Kanal D’de de 21 Mart 2014 Dünya Down Günü’nde yayınlanan “Beyaz Show” isimli programında Down Türkiye, Down Sendromu Derneği’nin “Bizi Havalara Uçurun” isimli kampanyasını duyurarak, kampanyaya destek oldu.

21 Mart 2014 Dünya Down Sendromu Günü’nde Gülben Ergen’in Show Tv’deki programına Down Türkiye Down Sendromu Derneği katılarak Down Sendromu Günü’ne ilişkin bilgilendirme yaptı. 23 Mart’ta gerçekleştirilecek “Bizi Havalara Uçurun” etkinliğe ilişkin bilgi de verdi.

20 Mart 2014 00:30 da Kanal D’de yayınlanan “32. Gün”‘de, 21 Mart Dünya Down Sendromu günü vesilesi ile Down Türkiye Down Sendromu Derneği’ne yer verdi. Yapılan çeşitli eğitim ve etkinlik çalışmalarından, yönetimdeki Down Sendromlu çocukların annelerinin görüşlerine ve son sergi projesine kadar tüm etkinlikleriyle Down Sendromu farkındalığı gündeme geldi.

23 ünlü Down sendromluların sesini duyurmak, onların eğitim ve sağlıklı yaşam hakkını korumak-geliştirmek için Down sendromlu çocuklara poz verdi. Bugüne kadar birçok çekime katılan ünlüler, bu kez işin profesyonellerinin değil, Down Sendromluların objektifinin karşısına geçti. Fotoğrafları çeken çocuklara fotoğraf sanatçısı Berkant Çolak asistanlık yaptı. Fotoğraflar 21 Mart tarihine kadar çeşitli alışveriş merkezlerinde sergilenecek.  Yayın tarihi: […]