Coppock & Meyers

Halkla ilişkiler /sizin bilgi işlem ağınız, yılların reklamcısı Jackie Meyers Thompson ve ülke genelinde çok sevilen yayıncı Chet Coppock’un yeteneklerinin kombinasyonunun sonucu olarak 1988’den beri Chicago ve İndanapolis’te hizmet vermektedir. Coppock & Meyers halkla ilişkiler / sizin bilgi ağınız, halkla ilişkiler, kampanyalar ve spor organizasyonlarında uzmanlaşmış olup; programların yaratıcı süreçlerini düzenleme ve uygulama aşamalarında konuksever bir anlayışla kişi ve kurumları kamuoyuna duyurur. Geçmişteki bireysel ve toplu çalışmalarımız sırasında içinde restaurantların ve şirketlerin de bulunduğu yüzün üzerinde mekanın açılış organizasyonlarını yaptık. Sonuç olarak Coppock & Meyers halkla ilişkiler / sizin bilgi ağınız, faklı müşterileri için çok sayıda özel organizasyon düzenlemiş, bu programların yaratıcı süreçlerinden tamamlandıkları noktaya kadar tüm çalışmalarla ilgilenmiş, bunları düzenleyip sponsorluk hizmetlerini yürütmüştür.

The Chicago Housing Authority için yürüttüğümüz, en son projelerimizden biri olan Public Affair Campaign dahilinde son beş yıldır halkı bilinçlendirme programları, krize tepki aktiviteleri, basını bilgilendirme kampanyaları ve özel organizasyonar düzenlemekteyiz. Yerel olarak da, İndianapolis Housing Agency ile içinde smart for life’ında bulunduğu (şehirde yaşamakta olan gençlere yaratıcı çözüm önerileri sunan bir program) birtakım projelerin geliştirilip promosyonlarının sağlanması için çalışma fırsatı bulduk.

Tüm bu hizmetlere ek olarak Coppock & Meyers halkla ilişkiler/sizin haber bilgi ağınız stratejik pazarlama planları ve birçok yardım organizasyonlarına reklam düzenlemeleri yapmış, tüketicilere ve profesyonellere yardımcı olmuştur. Ayrıca yaratıcı destek parça ve programlarının geliştirilmesinden broşür ve el ilanı dizaynına, indirim stratejilerinden kurumsal kimlik parçalarına kadar birçok farklı alanda faaliyet göstermektedir. Son yıllarda ülke genelinde Women in Communications İnc. ve aynı zamanda yerel olarak da Publicity Club of Chicago tarafından özel basın ilişkileri girişimlerimiz için, Chicago Housing Authority adına reklam çalışmalarını ve yürütümünü üstlendiğimiz Creating Viable Communities, The Flannery Fire ve The Lakefront İmpolsion projeleri için ödüllendirildik.

Aynı zamanda Chicago’daki ilk açıkhava geceyarısı basketbol sahasının açılış çalışmalarını düzenledik. Bu çalışma kapsamında açılışa Belediye Başkanı Richard M. Daley’in, The Harlem Globetrotters’ın, basın adına oldukça kalabalık bir grubun, spor ve politika camiasından kimselerin katılımını sağladık.

Müşteri listemiz Marriot Corporation, Lettuce Entertain, Inner City Games Foundation, Chicago Housing Authority, Indianapolis Housing Agency, Angie’s List, Frito Lay, Payton Wells Automative Group, Sally and Chris Gardocki of The Indianapolis Colts, Midwestern Collegiate Conference, Midnight Basketball League, Logo Athletic ve Ronald McDonald House’u kapsamaktadır. Müşterilerimiz aralarında TIME, Chicago Tribune, Chicago Sun Times, The Boston Globe, New York Daily News, Cleveland Plain Dealer, Cincinatti Post, Milwaukee Journal Sentinel, Indianapolis Star, USA Today, Washington Post, Crain’s Business, NBC, ABC, CBS ve Fox Television’ın ve daha fazlasının bulunduğu basın ve yayın organlarında ve ülke genelindeki 15 büyük markette reklamlarıyla yer almıştır.

Çalışma stratejimiz seçilmiş kimselerle büyük kitlelere ulaşmaktır. Kuvvet aldığımız temel noktalardan biri esnekliğimizdir ki buda müşterilerimize sadece hizmetlerimizi değil, onların seviye ve içeriklerini belirleme şansı tanır. Hedefimiz müşterilerimize sahip oldukları bütçe dahilinde verilebilecek hizmetin en iyisini sunmaktır.